Blog | Bohology Přejít k hlavnímu obsahu

Blog

Začátkem roku 2024 do našeho portfolia vplula nová značka tapet Masureel (dříve Khorma). Přestože již nyní disponujeme mnoha věhlasnými značkami a tapetami od slavných designérů, jakmile Jana viděla tapety Masureel, rozhodla se, že naši nabídku ještě rozšíříme😊

Náš sobotní program- výstava Maison  and Objet- by vydal na týden. Obrovská výstava s bytovými doplňky, látkami, nábytkem, koberci, květinami a spoustou dalšího. Hodně jsme se snažily, ale nebyla šance vše projít a prohlédnout.

Na naší práci je úžasné, že nikdy nevíme, kam nás zavede, s kým se setkáme a někdy ani nevíme, co nás čeká další den. Podobně to bylo i s naší pracovní cestou do Paříže.

Všechny moc zdravíme. Již v jednom v předchozích blogů jsme se vám představily, ale tentokrát bych vám ráda představila náš kompletní tým.

Není náhodou, že je naše značka BOHOLOGY úzce spjatá s tímto jedinečným kanárským ostrovem. Vznikala právě zde a odkaz španělského temperamentu si nese stále. Barevnost a pestrost, která se nedá Španělům upřít je propsaná ve všech kolekcích a produktech Bohology.

Vítáme Vás na našem Bohology blogu! Jsme rádi, že se zajímáte o designové originální doplňky a zajímají Vás novinky v tomto směru. Naše firma vznikla v Plzni a cílem naší práce je vnést do interiérů  jedinečné kousky, které nikde jinde nenajdete.