O značce Bohology | Bohology Přejít k hlavnímu obsahu

O značce Bohology

Značka BOHOLOGY je českým výrobcem kvalitních designových povlaků na polštáře z látek předních světových výrobců Designers Guild, Elitis, Osborne&Little či Dekoma. Všechny tyto prvotřídní látky zpracováváme v Čechách, máme výhradně lokální výrobu a všechny naše produkty vznikají pod rukami našich kolegyň. Můžeme tedy garantovat původ našich produktů i etickou výrobu. Zútulněte svůj obývací pokoj, ložnici či terasu luxusními designovými povlaky na polštáře a doplňky BOHOLOGY.

Miluji práci s látkami a začít šít polštáře byl můj dlouholetý sen. Splnila jsem si ho v podobě značky Bohology. Nabízím širokou škálu 3, 5 a 7 setů i samostatných povlaků na polštáře z kvalitních látek od předních světových společností, jako je anglická Designers Guild, francouzská Élitis a anglická Osborne&Little. Sortiment doplňují ručně pletené deky a tapety od firmy Vavex.

Jelikož jsem současně interiérová designérka, ráda nabídnu kompletní konzultaci interiéru, vč. zpracování vizualizací a podkladů pro realizaci. Se svým týmem můžeme nabídnout i samotnou realizaci interiéru, a to v dosahu 100 Km od Plzně.

Jana Čechová
designérka, zakladatelka značky